Dwie Lewe Nogi - szkoła tańca kraków, nauka tańca kraków

Taniec arabski (taniec brzucha)
Zaina

zaina

Dyplomowana tancerka tańca arabskiego Polskiej Federacji Tańca, laureatka Mistrzostw Polski IDO belly dance 2008 w kategorii kobiety solo, reprezentantka Polski na Mistrzostwa Europy w Mińsku. Zaina, jak mówi z uśmiechem, rozpoczęła naukę raks sharki z potrzeby ciała. Szybko taniec ten rozbudziłw niej zamiłowanie do całej kultury, które objawia się ciagłym doskonaleniem swoich umiejętności i częstymi podróżami do krajów arabskich.

 

Wciąż szkoli się u najlepszych nauczycieli arabskich, gdyż pragnie jak najgłębiej poznać tajniki tego tańca. Ma za sobą mnóstwo pokazów zarówno w kraju jak i m.in. w Tunezji.W każdy weekend jej występy możemy podziwiać w krakowskim klubie FARAON Shisha Bar. Zaina szczególnie podkreśla fakt,że jest to taniec dla każdej z pań. Niezależnie od wieku czy wagi kobiety powinny poznać przynajmniej podstawy tego tańca, gdyż jest on wspaniałym lekarstwem zarówno dla ciała jak i dla ducha.

Dwie Lewe Nogi - Szkoła tańca w Krakowie

copyright © dwielewenogi.pl
 
stomatolog kraków kabiny prysznicowe kraków poszetka projektowanie stron www kraków kraków ogrodzenia hi-macs kulki do paintballa zdrowe słodycze